Пластикова шайба валика, торцева заглушка на м'який валик силового тренажера.
Характеристики:
- зовнішній діаметр - 78 мм;
- внутрішній діаметр - 12 мм;
- висота - 16 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.02 кг |
| Довжина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 2 см |
| Основні | |
| Тип тренажера | Силові тренажери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



