Накладка на допоміжний важіль силового тренажера.
Характеристики:
- внутрішній діаметр - 40 мм;
- довжина - 170 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 4.5 см |
| Основні | |
| Тип тренажера | Силові тренажери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴






