Пластикова рукоятка механічного пружинного фіксатора.
Фіксатор регулювання висоти сидіння на силовых тренажерах і велотренажерах.
Розміри:
- Ширина - 42 мм
- Розмір внутрішньої різьби - М10
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.05 кг |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 4.2 см |
| Основні | |
| Тип тренажера | Силові тренажери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴





