| Рукоять закрита Stein поґумована для кросовера, блочної рами. |
- Зручна конструкція;
- Накладка для рук, що обертається (з насічкою);
- Хромована сталь.
Stein Handlebar DB7026.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручка для тяги |
| Матеріал | Сталь |
| Тип ручки | Відкрита |
| Вага | 0.56 кг |
| Довжина | 17.5 см |
| Ширина | 15.5 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип тренажера | силові вантажно-блочні тренажери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴


